Dzień Rodziny

Są takie dni w kalendarzu, do których wszystkie dzieci przygotowują się bardzo solidnie i na które czekają z wypiekami na twarzy. „Dzień Rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dla dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu od codziennych zmartwień. Z tej okazji przedszkolaki wystąpiły dla swoich najbliższych. Dzieci zaprezentowały wspaniałe, wypełnione miłością wiersze, piosenki i tańce, nie zabrakło życzeń. Wręczyły wykonane przez siebie upominki. Po części artystycznej odbył się Konkurs Piosenki Rodzinnej. Wielkie gratulacje i oklaski dla biorących w nim udział – byliście świetni! Jak co roku była kiełbaska z grilla, pyszne ciasto, popcorn oraz loteria. Nowością był kiermasz „rzeczy” przygotowanych przez Personel przedszkola. Cały dochód będzie przekazany na przedszkole prowadzone przez Siostry Miłosierdzia na Ukrainie. Z okazji Dnia Rodziny życzymy Państwu dużo zdrowia, uśmiechu, satysfakcji z bycia rodzicem. Jak najwięcej ciepła, wspólnie spędzonego czasu oraz wzajemnej bliskości, czułości, zrozumienia i tolerancji.