Msza Święta dziękczynna za zakończenie roku przedszkolnego

W minioną niedzielę miała miejsce uroczysta Msza święta z okazji zakończenia roku szkolnego. Modliliśmy się w intencji zarówno dzieci, ich rodziców jak i całego personelu przedszkola. Dzieci pięknie uczestniczyły w Eucharystii- niosąc dary i śpiewając tak, że radowało się serce każdego obecnego! Siostrom, dzieciom, ich rodzicom oraz całemu personelowi przedszkola dziękujemy za kolejny rok wspólnej, ciężkiej pracy!

Powrót »