Życzenia dla Sióstr z okazji Renowacji Ślubów Świętych
Uroczystość odnowienia Ślubów Świętych przez Siostry Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo była dla naszej społeczności przedszkolnej wyjątkowym i pełnym wzruszeń wydarzeniem.
W tym szczególnym dniu dzieci wraz z personelem przedszkola wyraziły swą wdzięczność za codzienną troskę, dobroć i opiekę jaką siostry otaczają chorych, biednych, potrzebujących, dzieci i młodzież. W atmosferze radości, skupienia i serdeczności przedszkolaki zaprezentowały krótką inscenizację o Zwiastowaniu Maryi Pannie oraz wypowiedziały życzenia przypieczętowane pięknie zaśpiewaną piosenką „Ave…” Był to wyjątkowy czas refleksji nad wartością powołania, służby drugiemu człowiekowi i bezinteresownej miłości oraz ważna lekcja dobroci i wrażliwości na potrzeby innych.









































