Spotkanie ze Stomatologiem
Dziś w przedszkolu odbyło się spotkanie z Panią stomatolog, która przybliżyła nam zasady dbania o zdrowy i piękny uśmiech. Była to nie tylko lekcja profilaktyki ale także doskonała okazja do oswajania najmłodszych z wizytą w gabinecie dentystycznym. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się jak prawidłowo szczotkować zęby oraz dlaczego należy robić to regularnie. Pani stomatolog zaprezentowała również podstawowe narzędzia, które wykorzystuje w swojej pracy i wytłumaczyła ich zastosowanie w sposób prosty i przyjazny dla dzieci. Na koniec spotkania Pani stomatolog obdarowała dzieci małymi zestawami do higieny zębów. Dziękujemy za bardzo miłe, ciepłe i bardzo interesujące spotkanie.











































































































