Niedziela palmowa
Przedszkolaki wraz ze swoimi rodzicami i całym personelem przedszkola uczestniczyły we Mszy św. z okazji Niedzieli Palmowej w Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego, podczas której zostały wprowadzone w ważne wydarzenia rozpoczynającego się Wielkiego Tygodnia. Najbardziej podniosłym momentem była procesja z palmami. Przedszkolaki trzymając kolorowe palmy z radością wzięły udział w uroczystym przejściu do Kościoła. Poprzez skierowanie do nich słowo Księdza Celebransa mogły lepiej zrozumieć znaczenie Niedzieli Palmowej jako pamiątki uroczystego wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy. Wspólny śpiew i modlitwa nadała temu wydarzeniu wyjątkowy i niezapomniany charakter. Po Mszy św. Odbył się konkurs z nagrodami na największą palmę, którego inicjatorem był Ksiądz Proboszcz.


















































































