Warsztaty teatralno-religijne „Z Królową Polski..”
Maryjo Królowo Polski
Jestem przy Tobie pamiętam
Jestem przy Tobie czuwam !!!
„Pamiętamy ważne dla nas słowa: Maryja to Matka i Polski Królowa”.
Nasze przedszkolaki wzięły udział w warsztatach o Matce Bożej Częstochowskiej. Wspólnie z „Jasiem Pociechą” zastanawialiśmy się, jak możemy okazywać miłość Maryi, tak jak czynił to Pan Jezus. Dzieci stworzyły piękną suknię Maryi przyczepiając kwiaty – lilie – do jej wizerunku. Dowiedziały się o jasnogórskim Apelu, o różnych, pięknych sukniach przypinanych na obraz Matki Bożej Częstochowskiej. Wspólnie śpiewaliśmy pieśni i tańczyliśmy dla Maryi. Na koniec każdy dostał obrazek z wizerunkiem Matki Bożej, Królowej Polski.










































































































