Wyjście do Biblioteki Borejkowo
4 maja dzieci wybrały się do biblioteki na ostatnie w tym roku przedszkolnym spotkanie. Przedszkolaki oddały wcześniej wypożyczone książki, dziękując za możliwość poznawania wielu ciekawych historii i bohaterów literackich.
Podczas wizyty dzieci z dużym zainteresowaniem wysłuchały bajek czytanych przez panią bibliotekarkę. Był to czas pełen uśmiechu, skupienia i wspólnego odkrywania świata wyobraźni.
Na zakończenie przedszkolaki serdecznie podziękowały pani bibliotekarce za całoroczną współpracę, życzliwość oraz wszystkie spotkania, które zachęcały do sięgania po książki i rozwijania czytelniczych zainteresowań. To była bardzo miła i wzruszająca chwila podsumowująca naszą wspólną przygodę z biblioteką.













