Wizyta w Hotelu Qubus- gr. Zerówka

Dzieci z grupy Zerówka miały dziś okazję zwiedzić Hotel Qubus. Abyśmy mogli dokładnie zwiedzić każdy zakątek, dzieci zostały podzielone na dwie grupy. Kiedy jedna grupa oprowadzana była po hotelu, druga miała do dyspozycji wygodną salę, w której były zabawki, gry, słodki poczęstunek oraz napoje. Najpierw dzieci zobaczyły recepcję, Pani wytłumaczyła jak wygląda proces meldowania gości. Następnie windą wjechaliśmy na piętra, gdzie mogliśmy zobaczyć hotelowy pokój oraz jego wyposażenie, wózek Pani sprzątającej, maszynę do czyszczenia butów. Następnie zeszliśmy zobaczyć siłownię, jacuzzi, saunę, podziemny garaż oraz kuchnię i hotelową restauracje. Na koniec wycieczki dzieci dostały od obsługi hotelu drobne upominki, które mogły zabrać ze sobą.