Jasełka 2022

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy i magiczny czas, pełen radości i rodzinnych spotkań. O tę świąteczną atmosferę w przedszkolu zadbały wszystkie dzieci i personel. W czwartek 22 grudnia, w sali Kameralnej Filharmonii Gorzowskiej, zaprezentowały przygotowywane od kilku tygodni dla rodziców i zaproszonych gości „Jasełka Bożonarodzeniowe”. Przedszkolaki przedstawiły opowieść o narodzinach Jezusa, które były oprawione wieloma kolędami, pastorałkami i tańcami. Piękna scenografia nawiązująca do Stajenki Betlejemskiej oraz stroje przedszkolaków sprawiły, że wszyscy poczuli tę magiczną, świąteczną atmosferę. Dzieci z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Za swój występ otrzymali gromkie brawa od publiczności oraz wyrazy uznania i podziękowania od Siostry Dyrektor . Zwieńczeniem występu były wyśpiewane życzenia imieninowe dla Lubuskiego Kuratora Oświaty Pani Kurator Ewy Rawy, która złożyła świąteczne i noworoczne życzenia dzieciom, rodzicom i pracownikom przedszkola.
Miła atmosfera, świąteczny nastrój i tym razem, wręcz uczucie zachwytu dla swoich pociech, towarzyszyły również rodzicom dzieci, którzy mieli przyjemność obejrzenia świątecznego spektaklu. Był to dzień pełen zachwytu, który pozwolił wszystkim poczuć atmosferę zbliżających się świąt, pełną ciepła, radości i bliskości. Wszystko to sprawiło, że w przedszkolu zapanował uroczysty i nastrojowy klimat.