Festyn „Święto Rodziny” cz.1

” Rodzina to drużyna, miłość jej siłą jest,
Uczciwość i szacunek to podstawowa rzecz. „

Z okazji dnia rodziny w przedszkolu odbył się festyn rodzinny. Na początku dzieci z całego przedszkola wystąpiły dla swoich rodziców. Dzieci wcieliły się w rolę różnych zwierzątek, które pomagały odnaleźć prezent dla mamy. Na koniec przedstawienia dzieci wspólnie zaśpiewały piosenkę o rodzinie. Po występie przedszkolaków na scenie pojawił się zespół Nowonarodzeni. Artyści wykonali kilka pieśni wielbiących Pana Boga w podziękowaniu za piękną pogodę. Po koncercie każdy mógł wziąć udział w loterii ” Kot w worku” , obejrzeć wystawę prac konkursowych „Moja rodzina w ramce” oraz zakupić własnoręczne wyroby naszego personelu. Zabrane pieniążki zostały przeznaczone na zakup nowych dywanów do sal. Serdecznie wszystkim dziękujemy za obecność i ofiarowane datki.