Dzień Babci i Dziadka w gr. Pszczółek

„Babci i dziadek są zawsze blisko – tak nas kochają, że wszystkie siły i czas swój cały nam poświęcają. A kiedy mamy jakieś kłopoty, albo zmartwienie
możemy zawsze liczyć na pomoc i pocieszenie”.

21 i 22 stycznia to niezwykłe daty w kalendarzu- święto wszystkich babć i dziadków. Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu obchodzony był bardzo hucznie. Przygotowywane były przedstawienia w formie muzyczno-słownych wystąpień dzieci, na które zaproszeni byli kochani dziadkowie. Dzieci przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Następnie obdarowały swoich ukochanych gości laurkami i upominkami. Niejednej babci i dziadkowi, łezka zakręciła się w oku. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.
Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek. Był on okazją do rozmów, dzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim umocnienia więzi rodzinnych i bliższego poznania się.